Náš tým

Edukační sestra
Kornelie Tomečková

Edukační sestra

Nela Tomečková, absolventka Střední zdravotnické školy v Praze oboru Všeobecná zdravotní sestra, začala svoji profesionální dráhu ve Fakultní nemocnici Prostějov a následně v renomované Fakultní nemocnici Bulovka v Praze, kde se dále rozvíjela a posilovala své dovednosti.

S touhou po obohacení svých zkušeností se vydala do Velké Británie, kde působila jako stomatologická sestra. Během svého pobytu začala projevovat zájem o reflexní terapii, což ji vedlo k absolvování dvouletého studia reflexní terapie na prestižním London Carshalton College na Nightingale Road. Úspěšně složila zkoušky z anatomie a fyziologie a získala titul Diplomované reflexní terapeutky L3.

Po návratu do České republiky se Nela věnuje reflexní terapii ve vlastní praxi. Její vášeň pro vzdělávání a péči o pacienty ji vedla k absolvování ročního certifikovaného kurzu pro všeobecné sestry se specializací na edukaci diabetiků na Klinice diabetologie v IKEM v Praze.

Od ledna 2024 posílila náš tým jako edukační sestra. Její odbornost, kombinovaná s bohatými mezinárodními zkušenostmi, přináší do naší ambulance široké spektrum kompetencí a stává se tak cenným členem našeho týmu. 

-->