PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ

Předoperační vyšetření zahrnuje testy a konzultace před chirurgickým zákrokem, aby se posoudilo zdraví pacienta a identifikovala se potenciální rizika. Je klíčové pro bezpečnost operace.

22.07.2023

Předoperační vyšetření je soubor testů a konzultací, které se provádějí před chirurgickým zákrokem, aby se posoudilo celkové zdraví pacienta a identifikovala se potenciální rizika spojená s operací. Cílem těchto vyšetření je maximalizovat bezpečnost pacienta a úspěšnost operace.

Typické internistické předoperační vyšetření obvykle zahrnuje fyzikální vyšetření, včetně měření krevního tlaku a pulsu, zhodnocení výsledků laboratorních testů (vyšetření krve a moči) a EKG.

Lékař podrobně probere s pacientem jeho zdravotní historii (anamnézu), aktuální léky a současné zdravotní obtíže, aby identifikoval potenciální rizika, jako je alergie na léky, problémy s krvácením nebo problémy se srážlivostí krve.

Předoperační vyšetření je zásadní pro optimalizaci výsledků operace a minimalizaci rizika komplikací.

Předoperační vyšetření provádíme i u pacientů, kteří k nám do ambulance pravidelně nedocházejí

Čtěte více

ENDOKRINOLOGIE

ENDOKRINOLOGIE

Naším cílem je zajistit kvalitní a komplexní endokrinologickou péči pacientům se širokým spektrem hormonálních poruch. 

AMBULANTNÍ MONITOROVÁNÍ KREVNÍHO TLAKU

AMBULANTNÍ MONITOROVÁNÍ KREVNÍHO TLAKU

Provádíme i u pacientů, kteří k nám do ambulance pravidelně nedocházejí, například v rámci předoperačního interního vyšetření.

VYŠETŘENÍ EKG

VYŠETŘENÍ EKG

Provádíme i u pacientů, kteří k nám do ambulance pravidelně nedocházejí, samostatně nebo v rámci předoperačního interního vyšetření.

-->