VYŠETŘENÍ EKG

Provádíme i u pacientů, kteří k nám do ambulance pravidelně nedocházejí, samostatně nebo v rámci předoperačního interního vyšetření.

22.07.2023

Vyšetření EKG (elektrokardiogram) je neinvazivní a běžně prováděný lékařský test, který zaznamenává elektrickou aktivitu srdce. Toto vyšetření je klíčové pro diagnostiku a monitorování řady srdečních onemocnění.

Během vyšetření EKG jsou na povrch těla pacienta umístěny elektrody, které zaznamenávají elektrické impulzy vznikající při každém srdečním stahu. Tyto signály jsou pak zobrazeny jako vlny na monitoru nebo na tisknutém papíru, které lékař interpretuje.

EKG může detekovat různé abnormality, včetně srdeční arytmie, infarktu myokardu, ischemické choroby srdeční, zánětů srdečního svalu a mnoha dalších stavů.

Vyšetření EKG je bezbolestné a rychlé.

Čtěte více

SCREENING PORUCH ŠTÍTNÉ ŽLÁZY V TĚHOTENSTVÍ

SCREENING PORUCH ŠTÍTNÉ ŽLÁZY V TĚHOTENSTVÍ

Naše ambulance je nově zařazena mezi pracoviště, na kterých jsou sledovány a léčeny ženy s poruchami štítné žlázy v těhotenství.

SCREENING DIABETICKÉ RETINOPATIE

SCREENING DIABETICKÉ RETINOPATIE

Od ledna 2024 jsme rozšířili náš screeningový program a nabízíme Vám možnost vyšetření očního pozadí v rámci Vašich pravidelných diabetologických kontrol v naší ambulanci.

ENDOKRINOLOGIE

ENDOKRINOLOGIE

Naším cílem je zajistit kvalitní a komplexní endokrinologickou péči pacientům se širokým spektrem hormonálních poruch. 

-->